O FIRMIE

ZOBACZ DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ

Nasza firma powstała  w 1965 roku w Raciborzu. Przedmiotem naszej działalności jest produkcja mebli, w tym przede wszystkim zestawów kuchennych. Nowoczesne narzędzia i technologie stosowane w produkcji oraz otwartość na nowatorskie pomysły pozwoliły zdobyć nam uznanie wielu architektów i dekoratorów wnętrz a trwałość i funkcjonalność naszych wyrobów - życzliwość Klientów.
Dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami przebiegała dla Państwa jak najbardziej komfortowo na każdym etapie. Od pierwszej wspólnej kawy aż do ostatnich godzin montażu.
Blisko 50 lat pracy w usługach nauczyło nas że dla kilkunastoosobowej firmy rodzinnej najlepszą reklamą jest zadowolenie klienta, które to nadal z satysfakcją udaje się nam zdobywać tak w Polsce jak i poza jej granicami. Najlepsze marki to te powstałe z prawdziwej pasji, a nasza pasja to elegancja i funkcjonalność.

Naszą specjalnością są meble kuchenne, również bardzo często wykonujemy dla naszych klientów usługę kompleksową meblując cały dom. Stosowane przez nas drewno krajowe, forniry egzotyczne, bejce i lakiery w połysku i macie, kamień naturalny, konglomerat, stal, szkło, aluminium i inne , oraz akcesoria meblowe najbardziej renomowanych firm europejskich; to materiały najwyższej jakości które w połączeniu z profesjonalizmem naszych rzemieślników zaspokajają najwybredniejsze gusta. 
Oferujemy niepowtarzalny styl, oryginalne wzornictwo, szeroką ofertę kolorystyczną oraz bogactwo dodatków w zabudowie każdego, nawet najbardziej nietypowego wnętrza. Zapewniamy pełną fachową obsługę począwszy od pomiaru i wizualizacji projektu do kompletnego montażu mebli i sprzętu AGD wraz z transportem, oraz gwarancję na zakupione produkty. 

Filar Ziemi RaciborskiejJeśli nawiązali Państwo już współpracę z wybranym przez siebie architektem, chętnie podejmiemy się realizacji zaakceptowanego już projektu. Wykonujemy też zamówienia na meble do biur, banków, hoteli, gabinetów lekarskich, obiektów handlowych itp., a także meble nietypowe - w/g pomysłu i potrzeb naszych Klientów.

Nasza firma otrzymała prestiżowe wyróżnienie "Filar Ziemi Raciborskiej". O przyznaniu wyróżnienia decydują przede wszystkim: jakość, dbałość o środowisko, współpraca z samorządem, perspektywy rozwoju oraz podejmowane inicjatywy społeczne i promowanie powiatu i miasta.

Sprawdź naszą ofertę

Zobacz co możemy Ci zaoferować. Wybierz meble idealne dla Ciebie i Twojego domu. Spełnij swoje marzenia i ciesz się wysokiej jakości meblami.zobacz pełną ofertę »

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

32 415 36 17

lub odwiedź naszą siedzibę

47-400 Racibórz, ul. Rogera 3

zobacz więcej »