Projekt

Pierwszy krok w realizacji Twoich marzeń

Oferta na wykonanie projektu mebli

Proponujemy Naszym klientom  wykonanie projektu mebli kuchennych. Projekt powstaje na podstawie naszych pomiarów lub na podstawie wymiarów podanych przez klientów oraz  rozmowy przeprowadzonej z przyszłymi użytkownikami kuchni. Uwzględniając materiały pomocnicze przekazane przez klienta / zdjęcia , gazety, strony internetowe, na których przedstawiono kuchnie w guście klienta /, jego dotychczasowe przyzwyczajenia , wymagania co do rodzajów i umiejscowienia sprzętu AGD proponujemy wykonanie kuchni funkcjonalnej, ergonomicznej , zawierającej najnowsze rozwiązania techniczne. Opracowanie projektu jest możliwe w 3 wersjach:

1. Rysunek techniczny na papierze powstały w siedzibie firmy w obecności klienta na podstawie jego wymiarów i sugestii. Na podstawie szkicu jest sporządzany kosztorys. Projekt ten jest bezpłatny. Ze względu na czas jaki pragniemy Państwu poświęcić przy opracowaniu  prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.


2. Wizualizację 3D w programie Cad Kuchnie na podstawie wymiarów i sugestii klienta. Na  podstawie wizualizacji jest wykonywany kosztorys, który klient otrzymuje. Warunkiem rozpoczęcia prac nad projektem jest dokonanie wpłaty  w wysokości  300 zł. gotówką lub przelewem. W przypadku podpisania umowy na realizację projektu mebli w naszej firmie opłata za w/w usługę  jest traktowana jako wpłata na poczet realizacji zamówienia.


3. Kompleksowa usługa projektowa obejmuje:
- podpisanie umowy na wykonanie projektu
- dojazd do klienta na miejsce pomiaru
- pomiar pomieszczenia u klienta
- opracowanie projektu z wizualizacją 3D w programie Cad Kuchnie 
- wytyczne instalacyjne (woda, prąd, gaz, oświetlenie, wentylacja,sufity podwieszane, itp.) jeśli są wymagane
- propozycję sugerowanego zestawu sprzętu AGD
- przekazanie klientowi projektu w wersji elektronicznej lub papierowej


Koszt kompleksowego projektu mebli kuchennych wynosi od 500 zł w zależności od odległości miejsca realizacji projektu. W przypadku podpisania umowy na realizację projektu mebli w naszej firmie opłata za w/w usługę  będzie zaliczona na poczet realizacji zamówienia.

Sprawdź naszą ofertę

Zobacz co możemy Ci zaoferować. Wybierz meble idealne dla Ciebie i Twojego domu. Spełnij swoje marzenia i ciesz się wysokiej jakości meblami.zobacz pełną ofertę »

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

32 415 36 17

lub odwiedź naszą siedzibę

47-400 Racibórz, ul. Rogera 3

zobacz więcej »