Projekt
Pierwszy krok w realizacji Twoich marzeń
Oferta na wykonanie projektu mebli
Proponujemy Naszym klientom wykonanie projektu mebli kuchennych. Projekt powstaje na podstawie naszych pomiarów lub na podstawie wymiarów podanych przez klientów oraz rozmowy przeprowadzonej z przyszłymi użytkownikami kuchni. Uwzględniając materiały pomocnicze przekazane przez klienta / zdjęcia , gazety, strony internetowe, na których przedstawiono kuchnie w guście klienta /, jego dotychczasowe przyzwyczajenia , wymagania co do rodzajów i umiejscowienia sprzętu AGD proponujemy wykonanie kuchni funkcjonalnej, ergonomicznej , zawierającej najnowsze rozwiązania techniczne. Opracowanie projektu jest możliwe w 3 wersjach:
Rysunek techniczny na papierze
powstały w siedzibie firmy w obecności klienta na podstawie jego wymiarów i sugestii. Na podstawie szkicu jest sporządzany kosztorys. Projekt ten jest bezpłatny. Ze względu na czas jaki pragniemy Państwu poświęcić przy opracowaniu prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.
Wizualizację 3D w programie Cad Kuchnie
na podstawie wymiarów i sugestii klienta. Na podstawie wizualizacji jest wykonywany kosztorys, który klient otrzymuje. Warunkiem rozpoczęcia prac nad projektem jest dokonanie wpłaty w wysokości 1000 zł. gotówką lub przelewem. W przypadku podpisania umowy na realizację projektu mebli w naszej firmie opłata za w/w usługę jest traktowana jako wpłata na poczet realizacji zamówienia.
Kompleksowa usługa projektowa
obejmuje:
- podpisanie umowy na wykonanie projektu
- dojazd do klienta na miejsce pomiaru
- pomiar pomieszczenia u klienta
- opracowanie projektu z wizualizacją 3D w programie Cad Kuchnie
- wytyczne instalacyjne (woda, prąd, gaz, oświetlenie, wentylacja,sufity podwieszane, itp.) jeśli są wymagane
- propozycję sugerowanego zestawu sprzętu AGD
- przekazanie klientowi projektu w wersji elektronicznej lub papierowej

Koszt kompleksowego projektu mebli kuchennych wynosi od 1000 zł w zależności od odległości miejsca realizacji projektu. W przypadku podpisania umowy na realizację projektu mebli w naszej firmie opłata za w/w usługę będzie zaliczona na poczet realizacji zamówienia.
ul. Rogera 1-3
47-400 Racibórz
Pon – Pt 9:00 – 17:00
So 9:00 – 13:00
32 415 36 17
Meble Kolasa
Projekt i realizacja Above Horizon